Popis
Doraz – omezovač pravých zadních dveří PEUGEOT 207
Z vozu s nájezdem 42000 km
Barva EWP – LAK BÍLÝ BANQUISE
Pevný – odzkoušený
Najít spolehlivé autodíly pro svůj automobil nemusí být vždy jednoduché, zvláště pokud hledáte kvalitní a prověřené použité díly. Doraz pantu pravých zadních dveří pro Peugeot 207 je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí udržet původní funkčnost a bezpečnost svého vozidla bez nutnosti investovat do nových dílů.
Tento díl pochází z vozidla s nájezdem 42 000 km a byl pečlivě odzkoušen, aby splňoval všechny požadavky na kvalitu a bezpečnost. Vzhledem k bílé barvě EWP se díl snadno adaptoval k vnějším estetickým standardům tohoto populárního modelu. Doraz pantu je nezbytný pro správnou a bezpečnou funkci dveří vašeho vozidla, pomáhá předcházet poškození karoserie a zajišťuje, že dveře se otevírají a zavírají správně.
Technické informace
- Výrobce: PSA Citroen Peugeot
- Model: Peugeot 207
- Kódy produktů: 13089480, 9037C0
- Další čísla: EWP
Výměna dorazu pantu není obvykle složitý úkon a může být provedena samostatně nebo s pomocí odborného mechanika. Pravidelná kontrola a výměna opotřebených nebo poškozených dílů jako je tento zvyšuje životnost ostatních komponentů dveří a snižuje riziko nákladnějších oprav v budoucnu.
Pokud hledáte spolehlivý a cenově dostupný způsob, jak udržet své dveře v bezpečném a funkčním stavu, tento použitý doraz pantu pravých zadních dveří pro Peugeot 207 je vynikající volbou. Dopřejte svému vozidlu díly, které zaslouží, a zajistěte si klidnou jízdu bez starostí s kvalitními použitými autodíly.